COMODITA SET ÇARÇAFASH DOUBLE SOFI

Zbritje

62.00 39.00

Availability: Out stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108026014 Categories: ,

Përshkrimi

Karakteristikat – E përbërë nga 100% me structure pambuku
– Mik I lëkurës suaj
– E butë në prekje
– Vetajrosës
– Mik I ambientit
– E përshtatshme për te u pastruar në makinën larëse 40°C
Seti përmbanë 1 x çarçafë dysheku (dim. 240×260)
1 x mbështjellës jorgani (dim. 200×200)
2 x këllëf jastëku (dim. 70×50)