COMODITA UPHOLSTERED STOOL

Zbritje

49.00 28.00

Availability: In Stock

10 in stock

SKU: 5310233010536 Kategoritë: ,

Përshkrimi

Comodita Upholstered Stool – stol kompakt dhe i rehatshëm, pa zënë hapësirë.
Plotëson dekorin e shtëpisë ose apartamentit tuaj.
Dizajn i bukur dhe modern.
Ngjyrë që përshtatet lehtë me orenditë e dhomës.
Stolin mund ta përdorni për t’u ulur ose si mbështetës për këmbë.
Dimensionet 50X45/45cm

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.