DYSHEK COMODITA MEMORY

Zbritje

64.50359.50

Availability: In Stock

I përbërë nga shumë shtresa komforti dhe top shtresa MEMORY që e bëjnë këtë dyshek llojin më të preferuar nga ju.
Një përzierje shtresash, të cilat ju ftojnë të lironi stresin e akumuluar gjatë gjithë ditës.
Karakteristikat:

  • Dyshek me trashësi prej 25 cm
  • Top shtresa është e ndërtuar nga 5cm shkumë Memory, e cila ju përshtatet konturave specifike të trupit tuaj.
    Duke ju përgjigjur temperaturës dhe presionit të trupit, lejon që pesha të shpërndahet njëtrajtësisht në të gjithë sipërfaqen e saj, në këtë mënyrë ju nuk do ndjeni presionin e peshës suaj dhe kështu trupi juaj do ndjehet i liruar.
  • Shtresat ndërmjetësuese nga shkumë poliuretani, të cilat vijnë menjëherë pas shtresës Memory, si mbështetje e duhur për boshtin kurrizorë.
  • Shtresa bazë është e përbërë nga shkuma polyurethan me dendësi të lartë për të siguruar qëndrueshmërinë dhe jetgjatësinë e dyshekut tuaj.

Një strukturë qelizore 3 dimenzionale, e cila mndëson ajrosje optimale në gjithë sipërfaqen.

  • Anësoret Airmesh për një ajrosje optimale, Këto anësore ndihmojnë që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë konstante gjatë – gjithë dyshekut. Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • Mbështjellësi i dyshekut: Një mbulesë e butë dhe e lëmuar, përmbajtje mikrofibër, bëjnë që çarçafët të mos rrëshqasin në të dhe ju mundëson një ambient gjumi të shëndetshëm dhe të pamundimshëm.
  • Dyshek me garancion 3 vjeçar!

I disponueshëm në dimensione standarde dhe jo-standarde

Clear
SKU: N/A Categories: , , ,

Përshkrimi

dyshek, soft, jogi, jog, dyshek ortopedik, dyshek dopio, dyshek nish

INFORMACION SHTESË

dimenzionet

190X160, 190X140, 190X180, 190X80, 190X90, 200X100, 200X120, 200X140, 200X150, 200X160, 200X180, 200X200, 200X220, 200X90, 120×60, 190×100

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.