DYSHEK SILVER MATTRESS

Zbritje

79.00154.00

Availability: In Stock

Mbështetje për gjithë trupin në dyshekun tonë Silver. Për të gjithë ata që preferojnë dyshek me fortësi mesatare.
Elasticiteti i shkumës poliuretane dhe shkumës Memory përmbi do të ofrojë mbështetje optimale për trupin tuaj. Shkuma me strukturë poroze për ajrosje, do të rregullojë qarkullimin e ajrit brenda dyshekut duke larguar lagështinë dhe duke futur ajrin e freskët. Flini komfort në temperaturën e duhur.
Konstrukti i ndërlikuar është i dizajnuar për të siguruar një sipërfaqe të rehatshme për gjumë, duke i’u përshtatur formave të trupit për të krijuar një eksperiencë të personalizuar që eliminon pikat e presionit.
Dyshek i përbërë nga shkuma poliuretane me strukturë poroze.
Sipërfaqja e sipërme e përbërë nga shkuma Memory e ndërlikuar që është 3 herë më e ajrosshme se shkuma Memory viskoelastike e zakonshme.
I dizajnuar për të qenë i butë, i ajrosshëm dhe reagues.
Fibra argendi në mbështjellës që e bën natyshëm antimikrobik dhe rezistent ndaj insekteve të pluhurit.
Mbështjellës kundër rrëshqitjes përfundi.
Mbështjellës që mund të hiqet dhe të lahet.
Trashësi 18 cm.
Garancion 1 vit

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Përshkrimi

dyshek, jogi, jog, dyshek ortopedik dyshek dopio dysheknjesh, dysheknish, dyshekdysh

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONI

90x200cm, 160x200cm, 180x200cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.