ENË SHËRBIMI

Zbritje

6.00 4.00

Availability: In Stock

Aksesorë kuzhine me pjesë nga materiali eko-miqësor bambu dhe porcelani i kualitetit të lartë.

Një alternativë natyrale në kombinim me elegancën.

Materiali natyral i bamboo është material jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe alternativë shumë më e shëndetshme se plastika. Është më e fortë dhe më rezistente se druri, sidhe miqësore me mjedisin. Bamboo nuk humbet cilësinë e tij nga enët, ushqimet, sapunet apo uji dhe ruan materialin e saj për vite.

10 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 5310233006386 Categories: , ,

Përshkrimi

Enë shërbimi për buter me kapak, Bambuco

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.