FAST CHOPPER

Zbritje

34.00 19.90

Availability: Out stock

Out of stock

SKU: 5310233005266 Categories: , ,

Përshkrimi

Comodita Home prezanton Fast Chopper
Një procesues ushqimi, i lehtë për t’u përdorur.
Me 400W fuqi, Fast Chopper përzien, bluan, copëton dhe grinë mishin, frutat, perimet, ushqimin e fëmijëve, arrat dhe farërat.
Me brisqe nga çeliku i pandryshkshëm që mund të zhvendosen, pajisja Fast Chopper ju siguron përpunim të lehtë të përbërësve në enën prej qelqi me kapacitet 1500ml. Ushqimi juaj do të jetë i përpunuar mirë dhe i mbrojtur nga kimikatet.
Shumë e lehtë për t’u kujdesur, shumë e lehtë për t’u pastruar. Dizajn modern kompakt, i përshtatshëm për çdo kuzhinë.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.