FAST HAND BLENDER

Zbritje

39.00 19.90

Availability: In Stock

Ju duhet asistencë gjatë blerjes ? Thirr tani pa pagese në 0800 25000

10 in stock

SKU: 5310233006591 Categories: , ,

Përshkrimi

Comodita Home prezanton Fast Hand Blender.Me këtë pajisje ju mund të bluani apo copëtoni mishin, frutat, perimet, arrat, erëzat dhe frutat e thata. Fast Hand Blender ju ofron mundësinë e ndërrimit të 8 shpejtësive, sipas dëshirës tuaj.

Blenderi i dorës ka një motor me fuqi 800W dhe vjen me 3 pjesë të ndërrueshme për qëllime të ndryshme. Me Fast Hand Blender ju merrni blenderin, grirësen dhe tundësen. Gjithashtu ju përfitoni enën e grirëses dhe gotën 600 mililitërshe për të parandaluar spërkatjen.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.