GEL INFUSED TOPPER

Zbritje

22.0044.00

Availability: Out stock

Comodita Gel Topper është i dizajnuar për të ju ofruar mbështetje ideale dhe minimizuar lëkundjet dhe presionin. I përbërë nga shkumë poroze e dendur Memory e mbushur me xhel, kjo mbishtresë do t’i shtojë një ndjenjë të re freskie ambientit të gjumit, duke përkundur trupin tuaj në një gjumë të rehatshëm me ëndërra të bukura. Ndërtimi i konturuar është dizajnuar të ju siguroj një sipërfaqe të rehatshme gjumi, duke mbështetur të gjitha linjat e trupit për të krijuar një përvojë të individualizuar që eliminon pikat e presionit
I dizajnuar për të qenë i butë, ajrosës dhe i përshtatshëm
Strukturë të lartë ajrosëse të shkumës poroze
Me përmbajtje xheli
Lehtëson pikat e presionit dhe qarkullimin e gjakut.
Antibakterial dhe rezistent ndaj pluhurit.
Trashësi prej 5 cm

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Category:

Përshkrimi

topper, mbishtresadysheku, shiltedysheku, 5cm

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONET

90x200cm, 120x200cm, 120x190cm, 140x190cm, 160x200cm, 180x200cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.