Gel infused memory pillow

Zbritje

5.00

Availability: In Stock

Mbështetje e qëndrimit të trupit tuaj gjatë gjithë natës me lehtësim të zgjatur ajrosës! I ndërtuar që të përkoj me linjat naturale të kokës, qafës dhe supeve tuaja. Dizajni ergonomik unik i Comodita Gel Infused, ndihmon në arritjen e qëndrimit të freskët dhe të shëndetshëm të gjumit.

  • Rregullon saktësisht qafën dhe fillim shpinën tuaj.
  • I dizajnuar për të qenë i butë, ajrosës dhe i përshtatshëm
  • Strukturë të lartë ajrosëse të shkumës poroze
  • Me përmbajtje xheli
  • I përshtatshëm për personat që flejnë në krahë, anash apo prapa në shpinë. Formësim të lartë në njërën anë për personat që flejnë anash, dhe formësim të rrafshët për ata që flejnë në shpinë
  • Mesatarisht i butë
  • Afësi jo-deformuese, pa-aromë.
  • Dimeisonet 60x40x12/10cm

Përbërja e jastëkut është me shkumë Memory me përmbajtje xheli. Jastëku prodhohet në ngjyra të ndryshme (jo vetëm si ky i paraqitur në fotografi), por të gjitha llojet kanë aftësitë dhe kualitetin e njejtë.

8 in stock

SKU: 3907489260079 Categories: , ,

Përshkrimi

jastak jostyk jastyk gjumi jastek jastyk pillow GEL INFUSED MEMORY PILLOW masage

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.