GRAIN GOURMET BOWL

6.009.50

Availability: In Stock

BN GRAIN GOURMET BOWL 16CM 400CC, 18CM 700CC dhe 20CM 900CC

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONI

16CM 400CC, 18CM 700CC, 20CM 900CC

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.