GUEST FOLD 4 PALËSH

Zbritje

44.00 29.00

Availability: Out stock

Guest Fold me zbritje në Comodita Home
Dysheku palosës me funksionalitet të dyfishtë. Përdoreni atë të palosur si një divan dhe shpaloseni duke e shëndërruar në një dyshek të rehatshëm gjumi.
Vjen në dimensionet 180x60x7.5cm.
I përbërë nga shkumë poliuretane me dendësi adekuate, i cili i ofron mbështetjen e duhur trupit në çfarëdo funksioni që zgjidhni ta përdorni.
Guest Fold 4 palësh 180x60x7.5cm
Mbështjellës mikrofibre, që hiqet lehtë për t’u pastruar.
I lehtë për t’u bartur dhe ruajtur duke kursyer hapësirën tuaj.
Guest Fold, një zgjidhje ideale për miqtë e ftuar dhe për netët tuaja jashtë shtëpisë.

Out of stock

SKU: 5310233002937 Categories: ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.