Iris white gourmet deep plate

2.506.00

Availability: In Stock

IRIS WHITE GOURMET DEEP PLATE 13cm 220cc, 15cm 330cc, 20cm 500cc dhe 24cm 400cc

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

PIATA PIJATA SAHAN TANIRA PJATA

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

13CM 220CC, 15CM 330CC, 20CM 500CC, 24CM 400CC

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.