Iris white Gourmet flat plate

3.008.50

Availability: In Stock

IRIS WHITE GOURMET FLAT PLATE
Dimesionet në dispozicion 17CM, 19CM, 21CM, 23CM, 25CM, 27CM, 30CM dhe 32CM

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

PIATA PIJATA SAHAN TANIRA PJATA

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

17CM, 19CM, 21CM, 23CM, 25CM, 27CM, 30CM, 32CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.