Iris white Gourmet oval plate

6.0011.00

Availability: In Stock

IRIS WHITE GOURMET OVAL PLATE
Dimesionet në dispozicion 15X8.5CM, 24X14CM dhe 29X17CM

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

PIATA PIJATA SAHAN TANIRA PJATA

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

15X8.5CM, 24X14CM, 29X17CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.