Iris white Moove oval plate

6.5013.00

Availability: In Stock

IRIS WHITE MOOVE OVAL PLATE
Dimesionet në dispozicion 25cm, 31X24cm dhe 36X28cm

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

PIATA PIJATA SAHAN TANIRA PJATA

INFORMACION SHTESË

Dimensioni

25CM, 31X24CM, 36X28CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.