JASTËK CLASSIC GOLD 5copë

9.99

Availability: In Stock

Një jastëk i formës klasike, i përbërë nga copëza të shkumës memory, i cili i jep jastekut efekt dhe specifika të veçanta anatomike. Kjo përbërje i mundëson kokës dhe fillim shpinës një mbështetje optimale duke barazpeshuar peshën dhe duke mundësuar qarkullimin e gjakut.
Jastëku klasik është i aftë të vetë-modelohet në çfarëdo pozicioni që ju dëshironi të flini, poashtu nuk do të humb formën e saj për një kohë të gjatë. Mbështjellësi i tij mikrofibër i jep jastëkut veti antialergjike, rigjeneruese dhe vetë-ajrosëse.

7 in stock

Ju duhet ndihmë ?
(1 customer review)
SKU: 91214-1 Categories: ,

Përshkrimi

jastak jostyk jastyk gjumi jastek jastyk pillow gel

1 review for JASTËK CLASSIC GOLD 5copë

  1. gramos.a1 (verified owner)

    Shumë të rehatshum

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.