JASTËK COMODITA MBËSHTETËS PËR GJUNJË

Zbritje

19.00 10.00

Availability: Out stock

Forma gjysëm-hënë e shkumës memory paraqet komoditet dhe mbështetje, duke garantuar më shumë relaksim të shtrirjes në shpinë.

Out of stock

SKU: 5310233004443 Categories: ,

Përshkrimi

Jastëk Comodita mbështetës për gjunjë 50x20x12cm

Forma gjysëm-hënë e shkumës memory paraqet komoditet dhe mbështetje, duke garantuar më shumë relaksim të shtrirjes në shpinë. Kur flini në krahë dhe e vendosni mes këmbëve ose thjesht e vendosni poshtë gjunjëve, përderisa po flini në shpinë mund të përdoret si jastëk mbështetës.  Mbulesa prej pelushi mundëson që të rrit ndjenjën e butësisë. Antialergjik dhe mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

Karakteristikat:

  • I përshtatet formës së trupit
  • Përmirëson qëndrimin e drejtë të trupit
  • Forma gjysëm-hënë e bën të mundshëm përdorimin në shumë pozicione.
  • Mbulesë e butë prej pelushi.

jastak jostyk jastyk gjumi

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.