Jastëk klasik i konturuar

Zbritje

4.00

Availability: In Stock

Jastëk klasik i kontururar 45×65 cm.
Jastëk i mbushur me shpuzë e bluar polyuretanike me aftësi rimodelimi dhe veti anatomike. Konturë e definuar nga qepje asimetrike e cila ofron mundësinë e përdorimit në të dyja anët për mbështetjen e preferuar të qafës dhe kokës. Mbështjellës përbërë nga mikrofije poliesteri të cilat mundësojnë vetëajrosje përgjatë jastëkut.

20 in stock

SKU: 5310233001329 Categories: , ,

Përshkrimi

jastak jostyk jastyk gjumi jastek jastyk pillow JASTËK KLASIK I KONTURUAR masage

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.