JASTËK MBËSHTETËS COMODITA PËR SHPINË

Zbritje

24.00 12.00

Availability: In Stock

E përbërë nga shkuma memory me formë të lakuar e cila i përshtatet formës së shpinës gjë që mundëson comfort dhe mbështetje.

10 in stock

SKU: 5310233004450 Categories: ,

Përshkrimi

Jastëk mbështetës Comodita për shpinë 34x32x11cm

E përbërë nga shkuma memory me formë të lakuar e cila i përshtatet formës së shpinës gjë që mundëson comfort dhe mbështetje. Mbështet mesin e shpinës dhe fundshpinën, mundëson qëndrim të drejtë si dhe redukton stresin në shpinë dhe shpatulla. Mbulesa prej pelushi mundëson që të rrit ndjenjën e butësisë. Antialergjik dhe mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

Karakteristikat:

  • Shkumë memory
  • I përshtatet formës së trupit
  • Përmirëson qëndrimin e trupit
  • Ndikon në qetësimin e dhimbjeve të shpinës
  • Mbulesë të butë prej pelushi.

jastak jostyk jastyk gjumi

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.