Jastëk mbështetës Comodita Edge

Zbritje

24.00

Availability: In Stock

I përbërë nga kombinimi mes të shkumës memory dhe shkumës elastike, kjo e bën atë ideale që siguron qëndrim të drejtë të trupit derisa jeni duke lexuar, ose punoni në shtrat, gjithashtu ndihmon në eliminimin e gërhatjes, sinusit etj. Mbulesa prej pelushit mundëson që të rrit ndjenjën e butësisë. Antialergjike dhe mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

Karakteristikat:

Kombinim I shkumës memory me atë elastike

E rehatshme derisa lexoni dhe shikoni TV-ne.

E dizajnuar për ndalimin e gërhamës si dhe ofron relaksim të trupit.

Mbulesë prej pelushi.

Jastëk mbështetës Comodita Edge 60x60x17cm

5 in stock

SKU: 5310233004467 Categories: ,

Përshkrimi

jastak jostyk jastyk gjumi jastek jastyk pillow JASTËK MBËSHTETËS COMODITA EDGE masage

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.