Jastëk mbështetës Comodita për Shtatëzëna

Zbritje

12.00

Availability: In Stock

Forma drejtëkëndore e shkumës memory për shtatzëna mbron belin dhe mbështet shpinën e cila e bën më të rehatshëm fjetjen anash.

Jastëk mbështetës Comodita për shtatëzëna 39x40x12cm

Forma drejtëkëndore e shkumës memory për shtatzëna mbron belin dhe mbështet shpinën e cila e bën më të rehatshëm fjetjen anash. Mund të përdoret si jastëk mbështetës për belin, për shpinën dhe gjunjët. Mbulesa prej pelushi Pelushi mundëson që të rrit ndjenjën e butësisë. Antialergjike dhe mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

Karakteristikat:

  • Shkumë memory
  • I përshtatet formës së trupit
  • Jastëk mbrojtës i shtatzënisë
  • Formë drejtëkëndore
  • Mbulesë e butë prej pelushi

5 in stock

SKU: 5310233004474 Categories: ,

Përshkrimi

jastak jostyk jastyk gjumi jastek jastyk pillow JASTËK MBËSHTETËS COMODITA PËR SHTATËZËNA masage

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.