JASTËK MIND BEST MASSAGE

Zbritje

79.00 26.00

Availability: In Stock

Kjo linjë i’u dedikohet personave që e duan natyrën. Linja e Comodita Bio dhe Eco Bio janë zhvilluar të oforjnë “Eco komoditet” pasi ato janë të përbëra nga materiale biologjike dhe bimë medicinale me veti rigjeneruese të kombinuara me butësinë e shkumës Mind best massage. Memory Care është një ftesë e bërë për të liruar të gjithë stresin e akumuluar gjatë ditës. Jastëkët në formën cervikale ju mbështesin në cilindo pozicion që dëshironi të flini. Të punuara nga shkuma Memory, një material inovativ e cila parandalon ndrydhjen në pikat kyçe, mbështet kokën dhe shpatullat, garanton komoditet optimal.
Përmasat 72x42x12/10,5

jastak jostyk jastyk gjumi

 

20 in stock

SKU: 8068020747635 Categories: , ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.