JASTËK SENSATION MASAZH I DYFISHT

Zbritje

79.00 26.00

Availability: In Stock

Jastëkët e linjës Comodtia-Sensacion, me specifika të veçanta jo-deformuese, sigurojnë shëndet dhe pushim rigjenerues, Një produkt special që kombinon mbështeje të duhur dhe elasticitet MemoryFoam me materiale të pa-përpunuara që rrjedhin nga burime të rinovueshme.

12 in stock

SKU: 8068020747512 Categories: ,

Përshkrimi

Ky jastëk është I pasuruar me ekstra shtresë të shtuar të butë për ekstra më shumë butësi. Strukturë të hapur qelizore për ekstra ajrosje. Rekomandohet për përsona që duan të flenë në jastëka më të butë dhe më anatamik

Jastëkët janë zhvilluar me shumë kujdes në kompozicionin e brendshëm dhe atë sipërfaqësorë, në mënyrë për të realizuar një produkt që do të bëhët sintezë e teknologjisë dhe komfortit, inovacionit dhe natyralitetit.
Të përbëra nga Memory SuperSoft, I cili është një material viskoelastik, i cili konsiderohet të jetë 10 herë më i butë se vet Latexi natyral.
Duke ju falenderuar shtresave komforte dhe materialit jo-deformues, jastëkat nga linja Double (dyfishtë) ju lejojnë të selektoni 2 anët për të pushuar: material i jashtzakonshem Visko-elastik dhe elasticitetin e shkumës Bio-Memory; një gamë e zhvilluar gjithashtu për përkujdesje ndaj ambientit ku jetojmë, duke ju ofruar juve produkte të jashtëzakonshme të mirëqenjes, po ashtu duke mbrojtur edhe ambientin ku jetojmë.

Jastëkat në këtë linjë, i përgjigjen në mënyrë perfekte presionit të trupit me një komfort të shkëlqyeshëm. Ndjenja e adaptimit i bënë ato produkte me gjendje-arti të afta që të vet-përshtaten dhe vet-modelohen, duke mbështetur trupin në formë krejtësisht të re. Një tekonologji e cila kocentrohet për të ju ndihmuar të gjeni harmoni gjatë pushimit.

INFORMACION SHTESË

Dimenzioni

72X42 h 13

Karakteristikat

• SuperSoft
• Anatomik
• Ortopedik
• Antialergjik
• Antibakterial
• Vetajrosës
• Strukturë poroze
• Mik I ambientit
• Aditivë biologjik, pa agjent kimikal