Jastëk Tencel Anatomik 60x40x12cm

Zbritje

9.90

Availability: In Stock

I dizajnuar që të sigurojë gjumë të rehatshëm gjatë gjithë natës, i përshtatshëm për të gjitha pozitat. I përbërë nga shkuma memorike e cilësie së lartë në formën SAPONETTA. mbështjellësi i jastëkut mund të hiqet dhe të lahet. Përbëhet nga fibrat tencel,të cilat mundësojnë një pushim qetësues dhe freski gjatë gjithë natës.
Jastëk Tencel Anatomik 60x40x12cm
I dizajnuar që të sigurojë gjumë të rehatshëm gjatë gjithë natës, i përshtatshëm për të gjitha pozitat. I përbërë nga shkuma memorike e cilësie së lartë në formën SAPONETTA. mbështjellësi i jastëkut mund të hiqet dhe të lahet. Përbëhet nga fibrat tencel,të cilat mundësojnë një pushim qetësues dhe freski gjatë gjithë natës.

4 stok

SKU: 5091258 Kategori: ,

Përshkrim

jastak jostyk jastyk gjumi jastek jastyk pillow JASTËK TENCEL ANATOMIK- 60X40X12CM masage

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.