Jastëk Tencel Ergonomik

Zbritje

9.0012.00

Availability: In Stock

Jastëku Tencel Ergonomik është i dizajnuar për të ofruar gjumë efektiv dhe rehati. Ky jastëk mbështetës është njëlloj i përshtatshëm për personat që bëjnë gjumë në anën mbrapa dhe në shpinë. Gjatë gjumit, jastëku Tencel mbështet dhe synon zonat problematike të kokës dhe qafës për të dhënë rehati dhe gjumë më të mirë të mundshëm të natës. Prodhuar nga shkuma Memory me cilësi më të lartë, e formësuar butësisht në njërën pjesë me konturim më të lartë dhe më të ulët në pjesën tjetër. Ka këllëf të qepur nga fibrat Tencel, që hiqet lehtësisht për t’u larë.
E gjeni në dy lloje dimensionesh: 50x30x10/7cm dhe 60x40x12-10cm

Clear
SKU: N/A Kategori: ,

Përshkrim

jastak jostyk jastyk gjumi jastek jastyk pillow JASTËK TENCEL ERGONOMIK masage

Informacion shtesë

Dimensionet

50×30, 60×40

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.