Jorgan Comodita High Line 4 stinor

Zbritje

69.0089.00

Availability: In Stock

Gjumi mbetet një ndër proceset më të rëndësishme për një jetë të shëndetshme dhe efektive. E për të pasur gjumë të rehatshëm nevojitet butësia dhe ngrohtësia që ju ofron jorgani Comodita High Line.
Secili prej jush ka nevojë për një jorgan funksional dhe cilësor.
Ju prezantojmë që ta keni në shtëpinë tuaj, Jorganin Comodita High Line, 4 stinor. Ky jorgan vjen me dy shtresa i cili mund të përdoret në të 4 stinët e vitit, prandaj e bën atë funksional. Përdoreni atë me 2 shtresa në netët e ftohta dhe hiqeni njërën shtresë gjatë netëve të ngrohta.
Ky Jorgan është super i butë dhe ka veti antialergjike. Me mbushje fibrash dhe mbëshjellës mikrofibrash, jorgani të jep një ndenjë ngrohësie, pa bartur peshë të rëndë.
Ju mund ta përdorni Jorganin 4 stinor në 4 stinët e vitit, dhe të ndjeni ngrohtësinë që ju duhet.
Dimensionet:
Jorgan Comodita high line 4-stinor 160x200cm
Jorgan Comodita high line 4-stinor 200x200cm

Clear
SKU: N/A Kategori: ,

Përshkrim

jorgan jargan high line 4 stinet 2 palesh

Informacion shtesë

Dimensionet

160×200, 200×200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.