JORGAN COMODITA HIGH LINE

Zbritje

29.0036.00

Availability: In Stock

Jorgan super i butë dhe antialergjik. Me mbushje fibrash dhe mbështjellës mikrofibrash, ato janë ngrohëse të mira pa bartur peshë të rëndë. Freski, rehati dhe mbrojtje të gjumit tuaj.
Dimensionet:
Jorgan comodita high line 200x200cm
Jorgan comodita high line 160x200cm
Jorgan super i butë dhe antialergjik.
Me mbushje fibrash dhe mbështjellës mikrofibrash, ato janë ngrohëse të mira pa bartur peshë të rëndë.
Freski, rehati dhe mbrojtje të gjumit tuaj.
Në këtë linjë bëjnë pjesë:
Jorgan dhe Jastëk Medium Line
Jorgan dhe Jastëk High Line
Jorgani 2 shtresorë i përshtatshëm për të gjitha stinët e vitit.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

INFORMACION SHTESË

dimensionet

200×200, 160×200

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.