Jorgan Comodita Medium Line 4 stinor

Zbritje

49.9059.90

Availability: In Stock

Vjen me dy shtresa i cili mund të përdoret në të 4 stinët. Jorgan super i butë dhe antilaergjik, me mbushje fibrash dhe mbështjellës mikrofibrash,ato janë ngrohëse të mira pa bartur peshë të rëndë.
Dimenzionet:
Jorgan Comodita 4-stinor medium line 160x200cm
Jorgan Comodita 4-stinor medium line 200x200cm

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

jorgan jargan medium line 4 stinet 2 palesh

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

160×200, 200×200

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.