Jorgan Comodita Medium-Line

Zbritje

19.0025.00

Availability: In Stock

Jorgan super i butë dhe antialergjik. Me mbushje fibrash dhe mbështjellës mikrofibrash, ato janë ngrohëse të mira pa bartur peshë të rëndë. Freski, rehati dhe mbrojtje të gjumit tuaj.
Në këtë linjë bëjnë pjesë:
Jorgan dhe Jastëk Medium Line
Jorgan dhe Jastëk High Line
Dimenzionet:
Jorgan comodita medium line 200x200cm
Jorgan comodita medium line 160x200cm
Jorgani 2 shtresorë i përshtatshëm për të gjitha stinët e vitit.

Clear
SKU: N/A Kategori: ,

Përshkrim

jorgan jargan medium line 

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Dimensionet

160×200, 200×200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.