KAPAK QELQI MONETA

Zbritje

24.00 14.00

Availability: In Stock

Kapaku prej xhami i linjës Moneta ngaqë ka një diameter ekuivalent kombinohet lehtësisht me të gjitha pajisjet e gatimit. Dallohet për nga cilësia e fortë që e bënë rezistent ndaj temperaturave të larta dhe detajet e rretheve të silikonit që mundësojnë bllokimin total dhe të sigurtë. Mund të pastrohet edhe në makinë për larjen e enëve, në sirtarin e lartë. Diametri: 24cm.

20 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 8003703159534 Categories: ,

Përshkrimi

KAPAK QELQI MONETA

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.