LUHATËSE E BARDHË

Zbritje

22.00

Availability: In Stock

KOLOVAJZË E BARDHË
Dimensionet: 200x100cm me zgjatje 280x100cm
Materiali: Dru, Pelhurë dhe Senit

19 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3907489120557 Categories: ,

Përshkrimi

luhatesekopshti luhatesekopshti kopshti luhatese per kopsht oborrin

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.