LUHATËSE HIRI

Zbritje

26.00

Availability: In Stock

KOLOVAJZË HIRI
Dimenisonet: 200x100cm me zgjatje 276x100cm
Materiali: Dru dhe Senit

20 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3907489120540 Categories: ,

Përshkrimi

luhatesekopshti luhatesekopshti kopshti luhatese per kopsht oborrin

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.