LUHATËSE RETHORE HIRI

Zbritje

30.00

Availability: In Stock

KOLOVAJZË RETHORE HIRI
Dimensionet: 60x80x180cm
Materiali: Dru dhe Sennit

17 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3907489120564 Categories: ,

Përshkrimi

luhatesekopshti luhatesekopshti kopshti luhatese per kopsht oborrin

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.