KORNIZË PËR FOTOGRAFI

7.00

Availability: In Stock

10 in stock

SKU: 8719202683486 Categories: ,

Përshkrimi

Kornizë për fotografi.
Dimensioni: 21cm.

Materiali polystone ka peshë të vogël, dhe me të janë krijuar skulptura të ndryshme. Preferohet për punimin e detajeve brenda aksesorëve.

Përmes kësaj kornize, fotografia juaj do të duket bukur, e falë xhamit do të jetë e mbrojtur nga dëmtimet e mundshme. Korniza Comodita Home do të jetë një dekor i veçantë, të cilin mund ta vendosni në shtëpinë ose zyrën tuaj.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.