KARRIGE LUHATËSE OVALE E BARDHË

249.00

Availability: In Stock

LUHATËSE OVALE E BARDHË
Dimensioni: 109x82x63/Φ95x191CM
Seti:109x82x63cm
Rami:191cm
Bazamenti:95CM
Materiali: Dru palmeje dhe Hekuri

4 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3907489120502 Categories: ,

Përshkrimi

luhatesekopshti luhatesekopshti kopshti luhatese per kopsht oborrin

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.