KARRIGE LUHATËSE OVALE HIRI

Zbritje

239.00

Availability: In Stock

LUHATËSE OVALE HIRI
Dimensionet:196x118x102cm
Seti: 119x88x72cm
Materiali: Dru palmeje dhe Hekur

20 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3907489120519 Categories: ,

Përshkrimi

luhatesekopshti luhatesekopshti kopshti luhatese per kopsht oborrin

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.