MBAJTËSE QIRI

5.00

Availability: Out stock

Out of stock

SKU: 8719202568677 Categories: ,

Përshkrimi

Mbajtëse qiri.
Dimensioni: 13x13x10.5cm
Materiali: Metal
Në Comodita Home e gjeni mbajtësen e qiriut nga metali.

Metali është material i fortë dhe i qëndrueshëm.

Brenda mbajtëses në formë sferike, ju mund të vendosni qiriun, i cili krahas dizajnit të bukur, do të sjellë një ndriçim ndryshe brenda ambientit tuaj.

Mbajtësja për qiri nga Comodita Accessories, do të jetë një dekor me klas për dhomën tuaj të ndjenjës, dhomën e gjumit, ose korridorin e shtëpisë tuaj.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.