MBULESË PËR TAVOLINË JORDAN 150x220CM

Zbritje

13.00

Availability: In Stock

Mbulesë për tavolinë Jordan 150×220 CM
Dekor i përkryer për tavolinën e bukës. Reflekton stil dhe hijeshi në kuzhinën e shtëpisë tuaj.
E përshtatshme për përdorim në raste të veçanta dhe në përditshmëri.
E lehtë për t’u larë në makinë enëlarëse.

Clear

INFORMACION SHTESË

NGJYRA

HIRI, PEMBE, BARDHE

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.