MBULESË PËR TAVOLINË JORDAN 160x250CM

Zbritje

16.00

Availability: Out stock

Mbulesë për tavolinë Jordan 160×250 CM
Dekor i përkryer për tavolinën e bukës. Reflekton stil dhe hijeshi në kuzhinën e shtëpisë tuaj.
E përshtatshme për përdorim në raste të veçanta dhe në përditshmëri.
E lehtë për t’u larë në makinë enëlarëse.

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

INFORMACION SHTESË

NGJYRA

HIRI, BARDHË

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.