OBJEKT DEKORATIV

Zbritje

16.00 9.90

Availability: In Stock

10 in stock

SKU: 5310233003286 Categories: , ,

Përshkrimi

Objekt dekorativ formë kubi Qelq dhe Gold Edge, 11x11x14cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.