ORË MURI NEW LIFE

Zbritje

22.00 6.00

Availability: In Stock

Orë me stil modern që hijeshon murin tuaj. Përshtatet lehtësisht brenda shtëpisë, zyrës apo dyqanit. Gjindet në dy lloje ngjyrash: Krem dhe Kafe me dimensionet 36cm.

Ju duhet ndihmë ?
Clear

INFORMACION SHTESË

NGJYRA

KREM, KAFE

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.