ORË MURI NEW LIFE BLU

Zbritje

19.00 14.00

Availability: In Stock

Orë me stil modern që hijeshon murin tuaj. Përshtatet lehtësisht brenda shtëpisë, zyrës apo dyqanit. Gjindet në dy lloje ngjyrash: Kaltër e hapur dhe krem e hapur me dimensionet 35.5cm.

Clear
SKU: N/A Kategoritë: ,

Informacione shtesë

Ngjyra

Kaltër, Krem

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.