ORË MURI NEW LIFE

Zbritje

19.00 8.00

Availability: In Stock

Orë me stil modern që hijeshon murin tuaj. Përshtatet lehtësisht brenda shtëpisë, zyrës apo dyqanit. Gjindet në dy lloje ngjyrash: Krem dhe e Zezë me dimensionet 30m.

Clear

INFORMACION SHTESË

NGJYRA

KREM, ZEZË

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.