ORË MURI VINTAGE ME EFEKT DRURI

Zbritje

39.00 28.00

Availability: In Stock

Orë me stil klasik me efekt druri që hijeshon murin tuaj. Përshtatet lehtësisht brenda shtëpisë, zyrës apo dyqanit. Gjindet me ngjyrë të Zezë dhe efekt druri me dimensionet 50cm.

8 in stock

SKU: 5310233000537 Kategoritë: ,

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.