ORË MURI VINTAGE ME EFEKT GOLD

Zbritje

39.00 28.00

Availability: In Stock

Orë me stil klasik me efekt Gold që hijeshon murin tuaj. Përshtatet lehtësisht brenda shtëpisë, zyrës apo dyqanit. Gjindet me ngjyrë të Zezë dhe efekt gold me dimensionet 50cm.

4 in stock

SKU: 5310233000544 Kategoritë: ,

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.