ORË TAVOLINE ME ZILE NEW LIFE

Zbritje

16.00 8.00

Availability: In Stock

Orë e vogël me zile e cila prezantohet në një stili klasik që e bënë të përshtatshme për t’u vendosur në dhomën tuaj të ditës, në raftet në koridor apo tek këndi i krevatit tuaj të gjumit. E gjeni në dy lloje ngjyrash: të bardhë dhe të zezë me dimensionet 13.5cm. Përveç që tregon orën, me të mund të kurdisësh edhe alarmin.

Clear

INFORMACION SHTESË

NGJYRA

BARDHË, ZEZË

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.