PASQYRË-53CM

26.00

Availability: Out stock

Out of stock

SKU: 8719202697599 Categories: , ,

Description

Pasqyrë
Materiali: Metal
Dimensioni: 53cm
Aksesorë i veçantë që madhështon ambientet tuaja. Dekor i bukur për dhomën e ndenjes dhe të gjumit. E vendosur në një bazë të fortë, pasqyrja prej xhamit është e mbrojtur nga thyerja e mundshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.