PASQYRE VINTAGE ME MBAJTESE

Zbritje

16.00 9.90

Availability: In Stock

Pasqyrë me stili modern që e veçohet nga mekanizmi i varjes me zingjirë dhe nga forma rrethore që e bëjnë të përshtatshme për ambiente të vogla dhe të mëdha. Ka dimensionet prej 38cm.

10 in stock

SKU: 5310233000551 Kategoritë: ,

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.