PESHQIR FLUER

Zbritje

3.507.00

Availability: In Stock

Butësia dhe ndjesia që pranohet përmes materialit të pambukut të peshqirëve, i bën ata të përshtatshëm për trajtimin e denjët të lëkurës suaj Qepja profesionale dhe materiali cilësor shkojnë në harmoni me elementet e banjos nga ngjyrat pastele dhe detajet e qëndisura në formë aq speciale. Ideal për përdorim të përditshëm. Vjen në dimeisonet 50x90cm dhe 70x140cm

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

INFORMACION SHTESË

Dimesionet

50X90CM, 70X140CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.