PESHQIR NEW CALISTO

Zbritje

6.0012.00

Availability: In Stock

PESHQIR NEW CALISTO 50×90 CM dhe 70×140 CM

Clear
SKU: N/A Kategoritë: , ,

Përshkrimi

PESHQIR NEW CALISTO 50×90 CM dhe 70×140 CM

Informacione shtesë

Dimesionet

50x90CM, 70x140CM

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.